Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 10

13. září 2012 v 12:58 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Cucyril zaječel, Krvemiloš udeřil. Chvíle ticha. Cucyril opět zaječel, Krvemiloš opět udeřil. Oběma upírům bylo naprosto jedno, že tyto úkony provádí v opačném pořadí, než by je kdokoliv čekal. Figurína se nakonec rozletěla na několik kusů a Cucyrilův malý upírek byl zachráněn před ukousnutím těsnými plastovými údy.
"Tys rozbíjáleu mojéu bochté!" zavřískal Cucyril, když viděl trosky objektu své vášně.
"Hele, Cucyrilu," podotkl Krvemiloš, když si prohlížel velké kusy rozlámaného plastu, "nebéla ona plastovní?"
"Mója téj cetróne svatáj!" chytl se Cucyril za hlavu a šťouchl špičkou boty do utržené hlavy i s kusem ramene. "Krvemilošu, té sáš ženiálňau proroukec! Ale jaktoš je možňéc, žá sme sé teho nevšámli? Hento som s ňáu trdlákoval dobréch desát minat!"
"To mósí bét černockouá mážia! Jináč to neviďám!" vykřikl v náhlém záchvatu osvícení Krvemiloš.
"Hále ják bodeme proťau enonomu bojovact?" zajímal se jeho přítel a nervozita z něj čišel všemi směry. I emopiercingy to poznaly a začaly se klepat.
"Zbráněchy! Potřebujeme zbraněchy!" rozhodl Krvemiloš a chvíli čekal, než Cucyril vyčetl ze slovníku, o čem to vlastně mluví.
"Tuž hále my přecá tuhlenc bojováli, nae?" připomenul mu poté příhodu s mývaly. "Zbráněchy máme, tuž co?"
"Zbráněchy, s ňámiž vyřáďáme hontoho čarodája, co nás proklíjál!" uvedl Krvemiloš vše na pravou míru. Škoda jen, že celý problém s čarodějem si vycucal z prstu. Ovšem jakmile potěžkal svůj krumpáč a vylepšil ho ušmudlanou rudou pentlí, pocítil v sobě ducha dávného bojovníka. Cucyril tedy popadl utrčenou nohu ze své plastové milenky a v místě, kde přecházela v sedací zařízení, ji vylepšil o naostřený pant z dveří, jež Krvemiloš násilně demontoval. Nyní byli připraveni na všechna nebezpečí, která mohla přijít.
Nebyli však připraveni na to, že před nimi v záplavě úlomků dlaždiček exploduje podlaha a do obchodu vjede souprava metra řízená fialovým slonem z pátého dílu. Ten, vida, že je na konečné, vyskočil a začal uširvoucím způsobem oběma upírům troubit do tváře.

Poradí si oba přátelé se slonem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama