Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 11

13. září 2012 v 12:58 | Sikar |  Upíří GIGAromance
"Co nanto nás tróbáš, té zdérclené kokosníku?!" zařval Krvemiloš dotčeně, když se fialový slon nadechoval k dalšímu úderu svou sonickou zbraní. Cucyril mezitím začal pogovat, protože si myslel, že je na koncertu, kde mají dobrého zvukaře a možná i kuchaře. Tím zbořil další evoluční teorii o původu upírů a vědecké obci předhodil novou. Od nynějška se upíři vyvinuli ze zlatých rybek, neboť mají podobně spolehlivou paměť.
Z tohoto důvodu si také ani jeden z upírů nepamatoval, jak to vlastně minule dopadlo s fialovým slonem, či spíše s jeho nebohou obětí, umlácenou až k anihilaci. Neznalost jim dodala odvahy.
"Do houtoku!" zavyl Krvemiloš a švihl krumpáčem proti chobotnatci. Cucyril dopařil, protože mu bylo divné, že už nikdo nehraje, přeložil si povel a bojovně zamával nad hlavou utrženým plastovým údem.
Jelikož však cenzoři nedovolili ukázat dětskému publiku spoutání fialového slona, orgie s jeho chobotem, to vše zakončené epickou upíří kanonádou popírající biologické i fyzikální zákony, jsme nuceni tlustokožce nechat prchnout zpět do soupravy metra a odjet pryč. Však on se vrátí.
"Tháž té bélo ou chlupa!" odychl si Cucyril, a utřel si z čela pot, popíraje zákony biologické a logické. Krvemiloš hleděl na krumpáč. Marná snaha, nechápal, proč svírá tento podivný kus sportovního náčiní. Vědecká obec nadskočila, protože se tímto stanovilo, že akvárium s proto-upíry bylo postaveno v obchodě se sportovním náčiním, nikoliv zemědělským.
"Jo! A aniáu v tém metré nebély bochté," doplnil nakonec Krvemiloš a krumpáč odhodil obloukem, díky čemuž omráčil majitelku obchodu, která si řekla, že takovýhle randál asi vážně nedělají myši.
"Nabéla to bochté?" zajímal se Cucyril, ale když jí vyndal z úst zaklíněný krumpáč, smutně vzdychl: "Néný, bochté majó véc zubákóch."
"Cucyrilu, tadytenkonc nám to nevyšláňau. Meslám, žae jidnáu bode většáj houspěch. Co třebás..."
Nyní musel Krvemiloš zapojit svůj mocný upíří intelekt. Obrazy v jeho mysli se začaly pohybovat závratnou rychlosti posouvajících se kontinentů. Nejprve myslel na gumovou kačenku s mnohačetnými výstupky. Poté si uvědomil, že to je vlastně ježek, ovšem drůbež již zanechala otisk v jeho mysli, takže pokračoval zelím a knedlíky. Tyto pochutiny mu poté zmizely v tunelu, aby se vynořily po dobře deseti minutách, během nichž se Krvemiloš věnoval duševním hrátkám s jojem, jež mu však nešly, protože jojo v životě neviděl. Zelí a knedlíky spadly na zem a Krvemiloš si vzpomněl, jak kdysi vylil na zem guláš. A od guláše zbýval jediný krok...
"Do nádražkňáu!" zavelel a vzlézl, následován zmateným Cucyrilem, jenž celou dobu hrál s vyraženými zuby majitelky obchodu loutkové divadélko.

Eha... Geha?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama