Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 13

13. září 2012 v 13:00 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Pozor, dnešní díl raději opět 12+, protože obsahuje zmínku o jednom neslušném meme a upíří spodní prádlo.

Cucyril začínal panikařit. U všech nesvatých ananasů, párek s hořčicí! Proč je hořčice tak dlouhé slovo?! Kde je párek?! Co je to vlastně párek?! Kde je ta věc s dlouhým názvem?!
"Krvemilošu, pámóc! Co jéje tentón párečník a dlóhé slovo na h?"
Krvemiloš napnul mozkové závity. Slovo na h? Že by hentai?
"Cucyrilu, já som viďál dosťá hentáie, abéch veďál, kám tohláe směřákuje! Bodeme potrébat ponože!"
"Ponože? Nán čó?" zajímal se Cucyril, ale to ho již přítel povalil na zem a stál mu punčochy.
"Nán chapádela!" vysvětlil Krvemiloš a začal po kuchyni hledat něco, čím by nebohý kus oděvu naplnil. Začínal mít totiž tušení, že párek a chapadlo mají aspoň trochu podobný tvar.
"Jáj!" vykřikl nadšeně poté, co otevřel lednici. Naplnit punčochy nebyla žádná práce. Předně v nich ještě byly kočičí jazýčky, pytlík karamel, lízátko a rozteklý bonbón, jež dostal Cucyril jako mikulášskou koledu a zapomněl je vytřepat. V lednici však byl hotový ráj! Punčochy pojaly zmražené pstruhy, banány, magnety z lednice, mozzarelu (což je takové zelí, jak řekl Babica) a paradoxně i dvě kila párků. Krvemiloš ještě v zoufalé snaze zakrýt svůj divný pokus pomatlal celý výtvor jakousi žlutou hmotou, což byla opět velice paradoxně hořčice.
"Hoďákuj to po tém žachrůňovi," zavelel kuchař Krvemiloš Cucyrilovi, jenž opatrně vystrčil talíř z výdejního okénka, kde mu byl ihned uzmut. Za chvíli se už ozývalo mlaskání. Oba upíři byli jako u vytržení.
"Krvemilošu, mý sme koucháři!"
"Faktálně! Ják mu hále šmakujákuje, kokosníkovi!"
Přátele začali tančit po kuchyni a jejich euforie stále narůstala. Další objednávky šly samy. Na guláš šel krásně využít saponát a houbičky na mytí, dvojitý hamburger vznikl z obnošených papučí a poznámkového bločku a šopský salát, na němž si pochutnával další host, byl ještě před chvílí stará žehlička. Jenže pak přišel zlom.
"Hygiena! Kontrola!" ozvalo se zvenčí.
"Cáže?" optal se nevěřícně Krvemiloš. "Tentono němákujeme na jédelním léstku!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama