Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 2

13. září 2012 v 12:49 | Sikar |  Upíří GIGAromance
"Tož, Krvemilošu," ozval se po asi půl hodině pekelně rozjeté pařby Cucyril, "taky máš také dojém, že tá děcká ňáko nestáčá našomu tempu?"
Pravda pravdoucí, vždyť skvadrona elitních emařů se již povětšinou válela po zemi. Možná za to také mohla ultramoderní patka přes obě oči, díky níž kulové viděli a zakopávali o sebe. Zkrátka pařba nakonec vypadala tak, že na place dva upíři tančili valčík s imaginárními partnerkami, zatímco z beden vyřvávalo hudební uskupení Jokohama Penzion.
"Já si myslám, Cucyrilu, že henty dvé bochté, co sme vysáli, huž nevstanó! A my přecá chťály takó pořádnö romancu, žé?"
"No richtik, kémo. A co je to za romancu, kdéž na něj nejsó té buchte!"
Několika emařům pod jejich nohama z té divné mluvy začaly samy od sebe zdrhat piercingy z propíchaných uší, tlam, rypáků a očních bulv. Ne ani tak hrůzou, neb utíkaly do knihkupectví, aby si koupily slovníky.
"No ale kdéž nemáme bochté, mňáli bychom je pohledat jindé, né?" nadhodil Cucyril, vzor všech dívek.
"No šák, ale kdaj nandéš v tuto nočňů dobů pořádné bochté?"
Vyhazovač právě o oba upíry přerazil už pátý kandelábr, protože oproti piercingům to doopravdy nemohl poslouchat.
Když tu...
"Ach né!" zavřeštěl Krvemiloš a chytil se za ústa.
"Co? Viďáš snad Fon Helmanse, lovce to nás, houpírů?"
"Né! Já mám... párodontózu!" vykřikl nešťastný upír, načež mu vypadl jede špičák.
"No teda, ale jako to narušuje naše plány!" vyhrkl Cucyrl vyděšeně. Ve chvíli, kdy si uvědomil, že tu větu řekl bez přízvuku, dal si facku, až se mu oči protočily.
Jak může pomoci svému příteli? Kdo poradí? Piercingy se už vrátily a nesly s sebou všechny možné slovníky, co našly, tak Cucyril popadl "Naučný slovník pro tupce A-G" a hrozně se divil, že v něm nemůže najít paradontózu. Jediné podobné slovo v tomto svazku byla glukóza.
"Krvemilošu, mám pro tebé špatnó zprávu! Glu... párodontóza je douležitá pro tvóje těló, ale jestlivá ti z ňó padajó kňafy, nesmíš teďkonc voubec žrať!"
"Ale jak mohu nežrať, když bech pák chcépl?! Podrouhé už..."
V tu chvíli celý klub explodoval, protože to vyhazovač nemohl vydržet, tak použil TNT. Emaři, piercingy, slovníky, dvě vysáté zloghotyčky, z toho všeho zbylo veliké prd, jen na dně kráterů leželi dva zmagořelí upíři, neb TNT neobsahovalo svěcenou vodu, česnek a dokonce ani gumové medvídky, na něž jsou upíři alergičtí dle kázání svatého Žížalona.
"Tedy, Krvemilošu, jeslivá bude tenhle večer takhle pokračovát, to si musáme najét te bochte k našó romanci někdá jindá..."
Druhý upír jen mlčky přikývnul...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama