Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 5

13. září 2012 v 12:54 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Když do úřední budovy vletěli oknem dva netopýři, s hlasitým cinkáním následovaní emopiercingy, nikdo se nad tím nepozastavoval. Přeci jen, když ve frontě stojí fialový slon, Chlupatý Larry i s celým mývalím cirkusem a v neposlední řadě také láhev limonády personifikující ducha sucha, standardní náhled na věc jde radši do háje, než aby se hádal s autorem.
Z rádia řvaly pár let staré hity a oba netopýři se změnili v upíry.
"Cucyrilu," zavřískl Krvemiloš, "hentó nejňá ten houřad, kde smá béli! V tentom našom béli jinačé lidůch!"
"Ty lebezňo dutá," začal přítele peskovat Cucyril, "dykvá je jasňáu, že ti lidůch už stejňá musáli odklopétať!"
"Cucyrilu, ty sáš také chytrolné citrón! Já bech chtěl bét jednó jako ty!"
"Já vém, Krvemilošu, ale teďkáň šupajdéme do té fronté, bechom našli naše peňáženky!"
"Ano, ano! Peňáženky, věštbé a nakonec..." upír se zasnil, "... bochté!"
Fialový slon zrovna mlátil chobotem do pultu, protože mu úřednice nechtěla povolit vydání řidičáku na moped. Dle jejích slov nemůže slon řídit moped, aniž by nosil na chobotu červený praporek.
"Cucyrilu, to trvá ňáko dlého," zanaříkal po patnácti sekundách v řadě Krvemiloš.
"A ještě bude!" odsekl Chlupatý Larry a jeho mývalí cirkus zabručel v souhlas, "My všichni si jdeme pro potvrzení cirkusácké asociace!"
"Aj, do enoné hrošé tlamuchy!" zaklel Cucyril. "Cirkosáci zaprášťálí, to nemóžete jít v ponďálá jako všechňá slušňá bavičó? To moséte hotravovát vzdauch aj neskaj ve čtvrták?!"
"Moc si na nás nevyskakujte jen proto, že jste upíři!" rozeřval se cirkusák na celé kolo a láhev limonády personifikující ducha sucha se pod tím sonickým náporem lehce otřásla. Fialový slon mezitím ukořistil razítko a jal se s ním úřednici mlátit do levého spánku.
"Mé sme hupíři, já! Najlepšájí bytosťá, co choďá po tajto zémi! Tož vysmahňáu, té paznechtu, jináč ti natrhneme chebárevnu!" odpověděl podobně hlasitě Krvemiloš a jak se kasat si rukávy, aby mohl Chlupatému Larrymu jednu vrazit. Mývalové začali ohlodávat zadní nohy fialového slona (jenž už úřednici vymlátil do hlavy díru, že by do ní nacpal mercedes) a jeden dokonce vypil láhev limonády personifikující ducha sucha, na následky čehož se v mžiku mumifikoval.
"Mývalové! Na ně!" vydal Chlupatý Larry rozkaz a na oba upíry se sesypalo mračno chlupů a drápů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama