Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 6

13. září 2012 v 12:56 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Šílení mývalové se blížili a z jejich zubatých tlam kapaly horké sliny. Rudé jazyky těchto malých bestií se svíjely, jak lačnily po upířím mase. A Chlupatý Larry se pouze brutálně chechtal do rytmu razítka, jímž fialový slon právě prorážel podlahu, na níž se nacházel mastný flek - pozůstatky úřednice.
"Do boja!" zavřískl Cucyril a ladným švihnutím tasil v nohavici schovanou štangli loveckého salámu. Ani Krvemiloš nezaváhal a spěšně vychrchlal kouli chlupů, čímž potvrdil teorii, že člověk se vyvinul z opice, ale upír z kočky s oblibou v jelitech a krvavé tlačence.
První mýval se přiblížil k Cucyrilově botě a chtěl ji zjevně prokousnout skrz, ovšem dřív, než tak stihl učinit, ho udeřil tvrdý salám přímo do lebky, která odporně křupla.
"Nad houpíry nemáte žádnó šancu!" vykřikl Krvemiloš, jenž si už stihl vytahat z krku vlasy jakési blonďaté dlouhovlásky a nyní pomocí nich chuchvalcem točil nad hlavou. Mývaly tím však z míry nevyvedl, protože i nadále doráželi.
Bum! zahřměl epický salám a jeden mýval ukončil svůj život.
Svist! švihnula chlupokoule dalšího do boku a on s bolestným zaskučením skončil rozplácnutý na zdi.
Cink, cink cink! zacinkaly emopiercingy, když naskákaly na třetího a propíchaly mu co nejcitlivější partie.
Mývalové padali jeden za druhým a jejich ostatky, po aplikování správné porce kinetické energie, začínaly tvořit na stěnách úřadu vkusné tapety.
(Pokud to někoho zajímá, fialový slon se mezitím prokopal tak hluboko, že dostal dotace UÚ - Upírské Únie - na stavbu metra.)
Poslední mýval padl obzvláště směšnou smrtí - šokem, když mu štangle salámu projela exitem trávicího systému - a Cucyril namířil svou nyní ochlupatělou zbraní na Chlupatého Larryho, jenž již přestal se svých chechtotem, který nahradil klepáním kolen.
"Ty!" obořil se na něj salámový bojovník. "Ty ňám chcáš zabráňaut, bysme zažáli našu GIGAromancu! Nechcáš, ábechom potkali..."
"...té bochté!" řekli oba upíři zasněně.
"Ale já, ale já..." začal se Chlupatý Larry bránit, když v tu chvíli zamyšlenému a slintajícímu Krvemilošovi vyletěla chlupokoule z ruky a navzdory všem fyzikálním zákonům Larrymu vystřelila mozek z hlavy.
(Fialový slon začal kopat linku B.)
Upíři chvíli zmateně stáli na místě, ale když jejich nepříteli z kapsy u kalhot vypadly obě hledané upíří peněženky, vzpomněli si, proč sem vlastně šli.
Oba přátele se šťastným pískáním vyletěli oknem ven a spěchali zpátky za věštkyní. Pochopitelně následování emopiercingy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama