Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance ultrafrnk blááád 8

13. září 2012 v 12:57 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Dnešní díl označuji za 12+, protože obsahuje upíří úd za oponou.

Letěli noční oblohou, jako kdyby šlo o život. Oba netopýři pískali jako zběsilí, a všichni letouni kolem mohli ve svém jazyce slyšet "Bochté! Bochté!", což bylo obzvláště prapodivné, protože v netopýřím jazyce pro to neexistuje výraz. Ve výsledku tedy měli všichni netopýři Krvemiloše a Cucyrila za dva naprosté idioty.
Konečně jsou tady! Na místě, které jim předpověděl mocný kouzelný metronom!
Cucyril provedl za letu přemet a rozplácl se o skleněnou výlohu. Krvemiloš vlétl do točících dveří a využil své nadlidské upíří síly tak, že i v okřídlené podobě dveře roztlačil a skoro minutu se v nich točil dokolečka, dokud ho odstředivá síla nevymrštila přímo do nedalekého kontejneru.
"Bochté!" zavýskl Cucyril, zatímco se proměnil a nyní se odškraboval ze skla.
"Bochté!" zadunělo z kontejneru, načež Krvemiloš vystrčil ven hlavu korunovanou po vzoru mnoha kreslených hrdinů banánovou slupkou.
Stály tam ve výloze. Jedna vedle druhé, všechny skvostné a nádherně oděné. Upíři natěšeně chvíli pobíhali točitými dveřmi, než se nakonec vysypali dovnitř.
"Bochté!" zavřískali a vrhli se na vystavené plastové figuríny.
"Och, páňo skvostňalá," vedl Krvemiloš řeč k zvláště dobře vyvedené zrzce, "já kósal bech tentononc vašo kérček há nesmrtelnó vás taktož hurobil!"
Figurína pochopitelně na jeho plamenné vyznání lásky nijak nereagovala. Cucyril mezitím někde nalezl bonboniéru a snažil se plastovou blondýnu krmit bonbóny, což vedlo k tomu, že jí rozmazával stále více čokolády po tváři.
"Té bochté só nějaké nezdolálelné!" okomentoval situaci Krvemiloš, když odhodil do kouta už sedmou figurínu, na níž nefungoval jeho šarm.
"Mosíme na tonto jét zpřéma! Dnešňáu bochté pré majé ráde, kdež na celó věcu jdáš zpřéma a seksuélňau!" poradil příteli Cucyril, jež sám žvýkal roh krabice od bonboniéry. Čokoláda došla, sám dostal chuť a olizovat dámě obličej přeci není slušné, mohl by jí přeci zničit make-up!
"Cucyrilu, ty sáš ženiální!" nadšeně vykřikl Krvemiloš, popadl další figurínu a zatáhl ji do zkušební kabinky. "Ho tomhlánc sem slyšál! Techtlong mechtlong v kabinké je práj vzrušňaující!"
Celý obchod zaplnilo skřípání ohýbaného a praskajícího plastu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama