Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance jde do boje 2

21. října 2012 v 19:21 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Krvemiloš válel sudy přes střelbou rozoranou brázdu a nechápal, proč mu to vůbec nejde. Málo tušil, že se vevalil přímo do odhozeného ostnatého drátu, jenž ho nyní neúprosně držel a nechtěl ho pustit.
Cucyril měl větší štěstí. Poté, co jako správný rebel vykopl dveře jejich bunkru (paradoxně otevřené, takže se akorát odrazily zpátky a praštily Cucyrila do čela), se vrhnul plíživě (a díky té ráně po spirálové dráze) vpřed a ihned zamířil do nedalekých křoví, aby se v nich skryl. Smůla byla však ta, že tam bylo celých pět keříků, takže upír se mezi nimi v mžiku ztratil.
Oba přátele tím pádem dezertovali o celých pět metrů směrem od svého stanoviště a vypadalo to, že jim bude ještě dlouho trvat, než přidají metr šestý.
"Krvemilošu, pomocňákuj mi," zaznělo zoufale z křoví. "Henton je tutenc ňáké podpapírákoš!"
"Jdujákuju ťau na poňmoc!" ozvalo se v odpověď, ale nebohý upír se i nadále plácal v bahně a ničil si uniformu o ostnatý drát. Cucyril mezitím přestal mít strach o svůj život, protože našel zdechlinu králíka, jehož uši si přidělal na helmu a počal radostně hopsal za doprovodu broukání "Zajíček ve své jamce sedí sám". V tomto bodě je třeba poznamenat, že zapamatovat si text písně je obecně nad možnosti upíří paměti. Konkrétně však šlágr o zajíčkovi je z dosud neznámých příčin zakódován v samotném nitru upířího vědomí a jeho zpěv je nejspíše na podobné úrovni jako sací reflex.
(Odbor pro využívání Čechovovy pušky zmíněnou pušku nabil a namířil autorovi na hlavu. No tak teď nevím, jak z toho vybruslím!)
Službu konající vojín pohlédl ze strážní věže, co se to tam dole sakra děje. Viděl však pouze zmítající se hroudu bláta a zaječí uši poskakující ve křoví. Aby si ulehčil psaní hlášení, rozhodl se, že zajíc je prostě zajíc a druhé přičte na vrub letošnímu přemnožení žab.
V okamžiku, kdy si šel uvařit kafe, to Krvemilošovy kalhoty nevydržely a roztrhly se. Upír, osvobozený od ostnatého drátu vyletěl vpřed a napálil to přímo do Cucyrila, jenž nalezl nepatrnou kaluž vody a začal si zpívat "Holka modrooká".
Zadunění přileb o sebe jim připomnělo jejich úkol. Pohlédli vpřed a poté zmíněným směrem též vyrazili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 21. října 2012 v 19:33 | Reagovat

Ha! Vampajři dezertují, to by mě zajímalo, kam až oddezertují! :D

2 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 21. října 2012 v 20:33 | Reagovat

Zajíček! Zajíček! Upíři čtou Playboye?

3 Tubecat Tubecat | Web | 21. října 2012 v 20:59 | Reagovat

[2]: Znají archeologa Petra zajíčka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama