Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance jde do boje 7

22. listopadu 2012 v 19:44 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Tato část příběhu je recenzí na recenzi jiného mého příběhu. Ano, když se v recenzi mimo textu zaměříte i na své dojmy o autorovi, kterého neznáte, nečekejte, že by se vám odvděčil jinak, než že vás někam napíše, ačkoliv vás nezná taky. A je mu to upřímně u zadele.

Motorka se řítila do pekelné jámy, z níž šlehaly dlouhé jazyky zelených, modrých a purpurových plamenů, protože obyčejné plameny jsou přeci nudné a chce to peklo trochu oživit. Upíři řvali jako dvě řvací panenky (dost nepopulární výrobek jedné hračkářské firmy - panenky začala po aplikaci plastového nože do speciálního slotu na hrudi řvát jako protržená, ale nikoliv pláčem miminka, ale nahrávkou muže, jemuž sedmkrát po sobě pustili film The Room), avšak náhle motorce praskly pneumatiky, které vychrlily oblak brzdicích raket a oba přátelé se snesli k zemi jako do bavlnky (doufám, že tato věta ukojila kohokoliv, kdo by tvrdil, že vše řeším nelogičnostmi a rádoby náhodami).
"Cucyrilu, mé žejákujeme?" otázal se Krvemiloš a mával kolem sebe naslepo rukama, protože se bál otevřít oči, aby třeba nezjistil, že pád nepřežil.
"Žejákujeme, hále meslám, žá bechom seá mňáli přepravéť k dalšému bojovňákování!" odpověděl Cucyril, jenž měl oči otevřené, protože kdyby je zavřel, tak by se bál tmy.
"Přečáko sé tentono mesláš?"
"Viďákuju předněno ňáma ňáké dévné stvořeňá."
Skutečně. Před upíry stála podivná osoba, nejspíše ženského pohlaví, ale těžko říct, ve tváří se podobala opici, svírající v jedné ruce první svazek Upíří GIGAromance a v druhé mocné rudé vidle děsu.
"Prostodušníci a rabijáti!" vykřikla, až okolní kotle zaduněly. "Jak se opovažujete sem vkročit?! Právě jsem dočetla vaše odporné příhody a zasloužíte trest! Za to, že jste účinkovali v takovém hnusobraku budete smaženi na přepáleném velrybím oleji a marinování v tzatziki!"
"Já nechcáješ mašérovat cecíky!" vyhrkl Krvemiloš a konečně otevřel oči, jen aby se lekl onoho opičího zjevu.
"Vaše příběhy mají hluboké duchovní poselství skryté na více úrovních, jsou geniální satirou a ve skutečnosti jsou dílem, které kriticky odráží některé problémy naší doby," pokračovala podivná ženská bytost, "ale protože já jsem strašně jednoduchý tvor, který nad tímhle odmítá přemýšlet, nic z toho v nich nevidím a tak jsem se rozhodla vás zatratit! Jelikož mi vy, hlavní hrdinové nejste sympatičtí, nemáte právo na život! A váš autor je nejspíš děvkař a alkoholik, nebo si tímhle příběhem něco kompenzuje, a to ho vůbec neznám a nejspíš jsem od něj ani nic jiného nečetla!"
Upíří se na sebe podívali a na moment uznali, že musí dnes vykonat aspoň jednu správnou věc.
Nyní již nefunkční motorku svou mocnou upíří silou roztrhli na dva kusy a tu podivnost před sebou jimi mlátili tak dlouho, dokud z ní nebyla jen slizká a smrdutá hromádka náplně do jitrnic. Protože nedej Alucarde, aby ještě promluvila! Přátelé však byli poněkud nespokojeni s tím, jak byl tento boj trapně jednoduchý. Poté jim to došlo, když zjistili, že na jedné půlce roztržené motorky je napsáno Scifizin a na druhé Sarden.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 22. listopadu 2012 v 20:08 | Reagovat

Zničil jsi zlou zlou recenzistku, ty jsi ale ývl!
Mají z toho ti upíři rozum?

2 Sikar Sikar | Web | 22. listopadu 2012 v 20:13 | Reagovat

[1]: oni mají rozum.

ale nikdo ho ještě neviděl

3 Tlustjoch Tlustjoch | Web | 23. listopadu 2012 v 10:01 | Reagovat

Jitrnice jsem si dal tuhle v hostinci "U Kalamáře", bylo mi pak šoufl celý večer.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama