Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance jde do boje 12

30. prosince 2012 v 10:25 | Sikar |  Upíří GIGAromance

Omlouvám se za neaktivitu. Přes svátky jsem byl mimo internet a pak se makalo na jiných věcech.

Upíři již celí natěšení, jak vytáhnou naplno proti Apokalypse, popíchli klišé ostruhami (měli jen od začátku, autor to pouze nezmínil, neb jste to měli pochopit sami) a jejich oř, který to nečekal, je shodil ze hřbetu.
Apokalypsa utrhla z nejbližší borovice jablko a vrhla ho přímo mezi kusadla oživlého klišé. To bylo natolik rozhozeno faktem, že si její protivnice neohlídala reálie, že ač jablko minulo (kdo si všimne další neohlídané reálie?), klišé se převalilo na záda, jako kdyby bylo zasaženo. A na to Apokalypsa čekala.
Nebe zčernalo a pak zase zbělalo. Protože se posléze nemohlo rozhodnout, řeklo si, že lepší bude nahodit vzor šachovnice.
Černé a bílé čtverce se míhaly oblohou a jako kdyby se smály všem stvořením na této zemi, která tancovala podle přání pitomého osudu, jenž na ně seslal něco tak děsivého jako Apokalypsu. Ta zrovna převrhla plato vajec a jediné nerozbité rozšlápla, jen aby ukázala svou moc. Ani vaječná skořápka nebyla schopna ublížit všehoschopné Apokalypse!
Klišé se zvedlo k dalšímu útoku a počalo proti nepříteli vrhat celé hrsti natrhané trávy.
"Cucyrilu, ňá to nějáko nebavákuje," zaznělo krajinou a dokonce i černobílá obloha se zděšeně nadechla. Úplně zapomněla na rozhodující závaží na misce vah celého světa. No, nebylo by to poprvé.
"Krvemilošu, té to vezmáš zpráva, já to vezmákuju zlévá a bode totok!"
Nikdo netušil, že GIGAlomanská (to je více než megalomanská) upíří síla může vyřešit i takovéto problémy. Ač na začátku Viřina Jorlová upírům řekla, že klišé může porazit jen klišé, nikomu z přítomných nedošlo, že i sama dvojice upírů je klišoidní jako zklížena kližka v klihovém guláši!
Porazit Apokalypsu, to chce velké odhodlání. Porazit mnohonohé klišé ze země klišé je také nutné, protože by mohlo ohrožovat celou tuto zemi, kam až slepice dohlédne.
Upíři potěžkali své kyje (utrhli si je z jednoho stromu tři kapitoly zpátky, pouze jsem to nenapsal, měli jste si všimnout sami) a uznali, že dnešní díl ještě nebude poslední, jak původně plánovali.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | 30. prosince 2012 v 10:30 | Reagovat

Zničit apokalypsu, neb je tu příliš dlouho!
Šachovnicové nebe se mi líbí. To by chtělo použít v nějakým LSD příběhu. Ne, že by tohle nebyl.
Nezmiňovat ostruhy a kyje, ani mě nenapadlo, že je to ve skutečnosti takový problém. Ejhle, on je.

2 Tlustjoch Tlustjoch | Web | 30. prosince 2012 v 18:12 | Reagovat

Ostruhy z nich dělají kauboje, kyje loupežníky.
Vajíčkami nazýval Venca Dg obranné granáty oblého tvaru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama