Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance v lese 5

10. února 2013 v 18:45 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Kachna vykukující z Krvemilošova krku ještě jednou zakvákala a posléze začala chrlit plameny. Babka teroristka vzplála a ve vteřině se změnila v popel. Co by také jiného mohla dělat.
Za urputného hekání a šoupání se kačena (z nebo do zeleného ječmena, redakce v tom nemá jasno) vysoukala z upírova krku a již jako spořádaný pták se počala batolit, batoumat nebo možná dokonce posouvat po světnici a kvákat.
Upíři se na ni dívali přesně tři a půl vteřiny, než naprosto zapomněli na fakt, odkud kachna vylezla a taky, že zde byla nějaká babuška teroristka. Cucyril, nevěda, co se děje, přičichl k hrnci, drknul do něj a v kaluži oné podivné hmoty si začal mýt boty.
Nastalo ticho.
Jsou chvíle v upířím životě, kdy si i ten nejzabedněnější upír (a že se o to mezi lidmi vedou sázky. Zatím to vychází tak, že každý upír je zabedněnější než každý jiný upír, což je zajímavý paradox) uvědomí, co vlastně chtěl. Myšlenka stará klidně i několik dní najednou vyplave na povrch jako kus polystyrenu vyprdnutého žralokem.
Cucyril, stále si leštící boty podivnou směsí z hrnce, se nadechl (ano, opět zapomněl, že nemusí dýchat) výparů a podivná chemická reakce, kterou pochopitelně vůbec nemusíme vysvětlovat, způsobila, že si vzpomněl, co tu vůbec chtěl.
"Bochté!" vykřikl, ale pouze z důvodu, že nevěděl, jak se správně vyslovují "emopiercingy".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 12. února 2013 v 13:24 | Reagovat

Čekal jsem, že babka bude mít atributy ptáka Fénixe a z popelu povstane, zatímco kachna na pekáči skončí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama