Aktualizace: Tubecat, když bude nová, Upíří GIGAromance jednou týdně.

Upíří GIGAromance v lese 6

24. února 2013 v 9:12 | Sikar |  Upíří GIGAromance
Vážení a drazí, sice jsem sliboval, že tento týden budou dva díly, ovšem sprostě jsem neřekl, že oba v neděli. Důvodů je mnoho, jedním z nich možná i ten, že ačkoliv sem házím týdně jen malý kousek téhle ptákoviny, svým způsobem mě to vyčerpává a poslední dobou se mi do toho ani moc nechce. Jaksi mi chybí správný impuls k tomu, aby upíři pokračovali (a asi jste si všimli, že to, co by někteří nazvali nevím proč kvalitou šlo dolů). Je docela dobře možné, že si dám v brzké době od upírů třeba pár týdnů pauzu. Uvidím. Stej ťůned (ačkoliv mám pocit, že jediný, co je stej ťůned, je TlusŤjoch).

Upíři běhali zmateně po světnici, nevěda, kde začít hledat emopiercingy, jež již kdysi dávno ztratili. Ach ano, ty báječné společníky, kteří je následovali celou první část jejich dobrodružství, jen aby se v té druhé záhadně ztratili.
Náhle se však stalo něco podivného (zapamatujte si, milé děti, když je něco podivné, zásadně pro to použijte slovo podivné. Opovažte se vytasit s pojmy jako zvláštní, nezvyklé, atd. Každý ví, že není nad to zaplnit text stále jedním slovem dokola). Stěny chaloupky, vymalované krásnou krvavě rudou barvou, se rozestoupily (další pravidlo, nikdy nevysvětlujte, co tím vlastně chcete říct) a odhalily děsivou pravdu.
Smluvní podmínky a podmínky registrace byly změněny! Nebo to možná bylo úplně jinak, jak se následně upíři rozhodli shrnout, protože autor předchozí věty nechtěl.
"Cojá jékuje totonc zá srágory?" otázal se Krvemiloš svého přítele, jenž zíral do rozestoupené stěny a nevěřil svých vlastním zrakovým orgánům.
"Vimjákuju? Henté atési změné! Pré kdež tentunonc smé, móžů násva veužévať!"
"Há cójá sa tem péše ešťá?"
"Vém já? Cealákované jé totok také Té-Lé-Dé-Ré."
"Kamže sá tentonco telecko déré?"
"Šak té se také trembolo. Chňápakůj, žá každecké našo slóvo táď mohů vzát a požit hako vlastňau!"
Krvemiloš se na těmi slovy zamyslel.
"Cucyrilu, myslákuješ, žá někdonc bé bel také tróba, háby ňáko šéřil Hupířiju GIGAromancu?"
Cucyrilovi se zalesklo v očích. Zavzpomínal na ten den, kdy se jich vyhazovač v zloghotyckém klubu (nebo kde že to bylo) optal, zda se nechtějí připojit ke GIGAromanci na parketu. To byl ten den, kdy jim nad hlavami létal pestrými barvami pokrytý hobit (nebo si to autor plete s něčím úplně jiným) a oni poznali svůj osud.
"Bochté!" zavýskl Cucyril.
Emopiercingy měly nedělního rána prostě smůlu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 26. února 2013 v 16:56 | Reagovat

Hobit použitý jako lampion dlouho nevydrží...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama